STUDIO MEBLI MERANTI
Gdańsk Przymorze, ul. Obrońców Wybrzeża 9 lok.3
tel. 601 628 521, e-mail: biuro@meranti.gda.pl
o firmie

Podłożem do powstania naszej firmy w 1997 roku była pasja kreowania i aranżacji funkcjonalnych, niepowtarzalnych wnętrz i zamiłowanie właściciela do stolarstwa.

Od początku naszej działalności głównym założeniem jest wysoka jakość i standard świadczonych przez nas usług. Podczas produkcji naszych mebli korzystamy z najwyższej jakości półfabrykatów i okuć wiodących firm polskich i zagranicznych. Dzięki temu każdego dnia powiększa się grono naszych odbiorców. Wielu z nich wraca do nas ponownie, a także tworzy nam bazę tak zwanych "klientów z polecenia".

Na przestrzeni lat wyspecjalizowaliśmy się w produkcji: mebli biurowych, mebli kuchennych, szaf wnękowych, mebli nietypowych, itp.

Oferujemy kompleksową obsługę, obejmującą aranżację (projekt), produkcję, transport i montaż mebli u klienta. Realizujemy zlecenia na podstawie aranżacji własnych i projektów powierzonych. Jesteśmy również bezpośrednim przedstawicielem handlowym fabryki krzeseł i foteli biurowych Profi'm.

Do grona naszych wieloletnich, zadowolonych odbiorców należą min.: Spółdzielcze Kasy Oszczędnościowo-Kredytowe (przez 15 lat wyposażyliśmy ponad 500 placówek),Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych, TU Życie, ASEKURACJA Sp.z o.o., SKAT (jedna z największych firm transportowych w Polsce),EMU (wiodący na terenie kraju dystrybutor akumulatorów), a także niezliczona grupa mniejszych firm oraz klientów indywidualnych.

Zapraszamy do współpracy

Salon meblowy, meble kuchenne, kuchnie na wymiar, zabudowy wnęk, szafy przesuwne, meble biurowe, krzesła fotele Meranti Gdańsk Przymorze Zaspa Wrzeszcz ul. Obrońców Wybrzeża 9/3